A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: One T is a singer of Hip-Hop music. Më datë 31 Mars 2017, Stresi publikon videoklipin "Shokun S'e Lo", në bashkëpunim me One T. Më datë 21 Gusht 2017, Anestezioni publikon videoklipin "Malli", në bashkëpunim me One T. Teksti u shkrua nga Anestezioni, One T. Videoklipi u prodhua nga XL Films. Më datë 3 Shkurt 2018, One T publikon videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Anestezioni. Teksti u shkrua nga One T, Anestezioni. Më datë 28 Maj 2018, Anestezioni publikon videoklipin ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Izo

Last Daddy

J.B.

Llonkku

MMG Babloki

Albo 06

White Devil

Lil Erdi

Kamikazo

Bess (Familia Ideale)


Tags: One T

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018