Më mbaj mend (për 1 muaj)


One T - Shum Kujtime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Kujtime".
3. Video është e këngës "Shum Kujtime", por nuk këndohet nga One T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

One T - Shum Kujtime  (Feat. Many Man)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/09/2013

2013-09-12T19:31:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shum Kujtime" kënduar nga One T.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga One T i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga West Thugz. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref..(G-StyLe) 2x
Shum kujtime jon fundos
Hi fell per me Mrri
Pse kur thom qe bohet mir
Murmuron edhe bjen Shi

Verse 1 (F-14)

Me qef i la krejt e shkoj dika vet
me ja nis jeten nfillim mu kish dok edhe ma let
i qet mu pushu mos mu kujdes per kerkon
me luftu persona tjer qe vleren tane ja kallxon
mE QEf i harroj senet qe per to kom Menu
KUR kejt pot harrojn pse un veten me munu
Sjom pishmon per do sene qe i bana pa vedije
tu hi fell nto e naten tum percjell ni hije
me qef e harroj shokun qe dikur jom rrit me to
100 tmira mi harroj se ni tkeqe ja kom bo
Shum keq me lujt me jet per mu jeta ke veq loj
kur e pash qe krejt ma lshun e fitova pak provoj
imagjinaten e perdori shpresa moti um ka hup
gjdo aspekt jom ba i eger tu munu veten me zbut
a kom faj une per qellimin qe e pata
a kom faj qe u munova me kriju diqka qe spava

Ref..(G-StyLe) 2x
Shum kujtime jon fundos
Hi fell per me Mrri
Pse kur thom qe bohet mir
Murmuron edhe bjen Shi

Verse 2 (F-14)
Shum kujtime jon fundos Hi fell per me Mrri
Pse kur thom qe bohet mir Murmuron edhe bjen SHi
Gjdo minut po bahet von dita njejt po perseritet
tash po flas me mikrofon Nije se diqka po pritet
deperton zani jem dikun larg perendim
dallon reptura jem nfjal nese jo nSHkrim
tim e mjegull para ftyre gjeje rrugen ka je nis
rrebelizin e ki nzemer mos mu shit djal i shpis
se shum sene i kutptova e plot tjera perjetova
qySh mu sill me bari kto msime si merr ti te shKOLLA
tash menoj per faza tjetes neper vena ku kom SHkel
lash ferkem edhe plag qe skan mu Mshel
bi menime t´thella kur menoj nardhmeri
kur POm shfaqet e kalumja pe so veten si ni thmi
baba u munu mem rrit mem shkollu tu bertit
ma ka desht tmiren shum po un tkeqen ja kom qit

Ref..(G-StyLe) 4x
Shum kujtime jon fundos
Hi fell per me Mrri
Pse kur thom qe bohet mir
Murmuron edhe bjen Shi...Më Shumë Këngë Nga One T:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet