A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orginallat

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  93
BIOGRAFIA: Orginallat is a popular group/singers of Hip-Hop music. Në grupin Originallat bejnë pjesë: Presioni, Jeton, Klepto, Cyanide, N.a.G dhe B52. Ky grup u formua në vitin 2009 ku edhe nxorën albumin e tyre të parë të quajtur "Originallat". Ata gjithashtu bejnë pjesë në grupin The Bloody Alboz. Më datë 3 Shkurt 2012, Orginallat publikojnë videoklipin "Hold'em", në bashkëpunim me T.B.A.. Më datë 22 Gusht 2012, Orginallat publikojnë videoklipin "Albanian Mafia". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Presioni

(Current member)

Jeton

(Current member)

Klepto

(Current member)

Cyanide

(Current member)

N.A.G

(Current member)

B52

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zinxhirt

Hija E Jetes

E'7

Felon Records

E7

Eki-Nox

ETB 57

A.D.X

Kamikaza-T

2 Perqind


Tags: Orginallat, Originallat

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019