Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orginallat - In Da House Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Mr Abu Dabbi

AAH MEN THIS PIPEL ARR BULSHITI MEN
THIS IS BULSHITI PIPEL MAJ FREND
JU UNDERSTEND AJ DON FAKIN LAJK DHIS
ORIGINALAT IN THE BILDING AJ DONT BELIVIT
AAJJ DONT BELIVE IT

Refreni:

Diten na ki Chillen naten bojna Ballin
like Texas Hold'em we goin all in
ya betta watch out we all out
fucked up we don give a fuck
New York Prishtin Prishtin New York
her m'gjen n'qytet e her mgjen n'block
her m'sheh me femen e her me naj shok
kurr sjom tu punu mu smha kari fort

Klepto:
Prej foteles n'fotele qity n'hotele me modele
kur tem sheh neper kerre tu vozit pa leje
qa ki birre birre dont stop get it get it
new york city we da shiity red n black we fo'really
hold up wait a minute Klepto bout to finish
B52 ma g what it do

B52:
Drejt pi underground a.k.a Mc Rexha
na dostit e tymosim si Trepca
Orginallat hajt dikon si na gjena
qetash per qetash JO hajt se herav tjera
thirrum Mc Nuke ngo seni o Bomb
ktyne rap'i sju ka dhez kur qysh kari dojn me lon

Presioni:
Vrrrr Vrrr nuk po ju dhez
badihava munoni per bes
badihava oj vezvese
ne e bojna me kujdes
dheze njo qitja tymin na ju dhojna inspirimin
na ju msojna me kriju rap'in e vertet ju qysh me kuptu

Jetoni:
E boj pi Philly man e boj pi BROOKLYN
kur jom n'Prishtin this haterz be lookin
im on ma crooklyn shit sony step to me
me kon ku jom une that shit was destiny
e kom veq hobi boj shum zhurm
pa qit album jom permen une gjithkun
diqka qe ju me arrit kur nuk muni
kshtu qe badjava me mu ju po shtyni

Cyanide:
Nuk ma nin mu hiq njeri si ti qa po thojka
se ke met tash i habitur si mi pas pi 30 jointa
ne tru tondin tash po ruhen krej tekstet qe po shkruhen
ne ket loj un jom i duhur se ti shendroj krejt trut ne pluhun
GJAKOVAR edhe pse ndryshe po thot theksi
jom rahat n'lekur temen nuk za thu ka te heci
sjom un pi atyne qe vjen me rena si i shkret
jom niqin perqin i sigurt per senet qe i kom bo ne jet

N.A.G:
Kur dojm na e bojm Chilly paret bashk e bojm Milly
ti nuk je Origjilli ti je Milli dhe Vanilli
You only gettin Kucci cuz you keep buyin Gucci
spo t'thom qe jom i fort po t'garantoj faqet ti kuqi
nese sdin ku mem gjet jom qaty ku e sheh timin
ti nuk bon me fol per flow ty ta kalon mc pimi
we used to chill in the gutter now we stay gettin butter
but nobody cares about the past life movin faassstt


Ky tekst u dërgua nga Kushttr1m.Orginallat
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/11/2012


Orginallat - In Da House
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In Da House".
3. Video është e këngës "In Da House", por nuk këndohet nga Orginallat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orginallat:


Komente 0