A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orhan Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Orhan Ibrahimi është një këngëtar i njohur. Ai eshte nga Shkupi e qe tani jeton ne Zvicer. Perveç se kengetar, ai eshte me profesion psikolog. Me muzike ka filluar te merret prej vitit 1997, ne festivalin- Teens Fest me kengen “Muzika nuk eshte zhurme”, pastaj me Artan Kastratin nga Shkupi kane realizua disa single, keshtu qe ne vitin 2001 dhe 2002 merr pjese ne Festivalin Nota Fest. Albumi i pare eshte realizuar nê bashkepunim me muzikantin Artan Kastrati dhe del ne shitje me 2005. ”Bu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dj Suat

Foli

Florent Iseini

Elvir Hasani

Refet Asani

Ilir Seferi

Aurel Amzai

Nedim Selmani

Miki

Haxhi Dauti


Tags: Orhan Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019