Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orhan Regjepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Orhan Regjepi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 27 Janar 2019, Oran Rexhepi publikon videoklipin "Dështuam" dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës. Më datë 10 Qershor 2020, Orhan Rexhepi publikon videoklipin "Sahabve". Muzika e këngës u punua nga Orhan Regjepi, ndërsa teksti u shkrua nga Mergim Gashi. Produksioni audio u realizua nga Ardian Kastrati. Më datë 8 Nëntor 2020, Orhan Rexhepi publikon videoklipin "Vule E Profetëve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Orhan Regjepi, Orhan Rexhepi, Oran Regjepi, Oran Rexhepi

Komente 0