Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orhan Zeneli - Perkrah Teje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

Kur nisesh per ne pune
Me shoke e shoqe plot'
Dua te jem me ty
Ti nxiton, s'te kap dot.

Punojme ne te dy
Mes shokesh ne uzine.
Miqesine qe une kam me ty
Dhe ata na e dijne.

S'kemi pse ta fshehim dashurine,
Kur ajo nga zemra na buron.
Do te vij ne dashur ajo dite
Kur te dy ne bashke t'na urojne.

Dua zerin tend une prane ta ndjej
Si ne pune, ne jete dashuri
Dua emrin tend me gaz ta them,
Emrin tim plot gaz ta thuash ti.

Tani nga puna dal
Dhe hapat i nxitoj
Dua te jem me ty
Perkrah teje te qendroj.

Punojme ne te dy...Nuk kemi video për këtë këngë.
Orhan Zeneli - Perkrah Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perkrah Teje".
3. Video është e këngës "Perkrah Teje", por nuk këndohet nga Orhan Zeneli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orhan Zeneli:


Komente 0