Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Orient Express

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Orient Express është një grup artistësh i njohur. Në Prill 2005, Orient Express marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Mei". Në Prill 2006, Orient Express marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ajo". Në Maj 2007, Revolt Klan & Orient Express marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Gjithcka Rinise". Në Maj 2007, Orient Ekspres marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "The Morikuku Song". Në Maj 2009, Dopiofush marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Deja Vu". Më datë 14 Gusht 2010, Dr.Itan p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Madd Dogs

Minatori

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

7me7

Kthjellu

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G

Tags: Orient Express, Orient Ekspres, Dopiofush, Dopjofush, Dr.Itan


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet