Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Huta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  227
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Orinda Huta është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Asokohe do të përdorte të gjitha “marifetet” e mundshme për të rënë në sy me veshjet ekstravagante, flokët, lëvizjet apo vështrimet provokuese në skenë. Por tani pas disa vitesh, duket se ndryshimi ka prekur dhe ndryshuar vërtet Orinda Hutën. Përtej linjave të vizatuara dikur, ajo adoleshentja çapkëne që magjepste të gjithë. Tani ajo rishfaqet më sharmante. Aspak provokuese si dikur, me stilin e të kënduarit dhe lajkat pa fund. Orinda ka ndryshua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Turjan Hyskës

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

16
15
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Besa Kokëdhima

Rosela Gjylbegu

Samanta Karavella

Anxhela Peristeri

Ronela Hajati

Miriam Cani

Greta Koçi

Elvana Gjata

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi

Tags: Orinda Huta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet