Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Orinda Huta - U Fejove

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Fejove".
3. Video është e këngës "U Fejove", por nuk këndohet nga Orinda Huta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Orinda Huta - U Fejove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

16/04/2013

2013-04-16T12:28:14+00:00Nena ty te ka feju
Per nje djale qe ti se don
Kur e din se sa te du
Pse pranove te te fejojne

Harrove se me dhe bese
Te jetojme te lumtur ne
Si te jetoj tash une pa ty
Kur e di se e huaja je

U fejove, u fejove
Zemren time e lendove
Tradhetare ti mua me dole
Tjeter kujt shtepin ja gezove

A thua nena te ka cu
Kete deshire ti tja plotesosh
Por dije se asnjehere
E lumtur sdo te jetosh
Nje tufe lule amanet
Mbi varre zemer me mi pru
Kur te vdes te kujtosh dashnorin
Qe dikur te ka dashuru

U fejove, u fejove
Zemren time e lendove
Tradhetare ti mua me dole
Tjeter kujt shtepin ja gezove


Ky tekst u dërgua nga Sedian@hotmail.com
Më Shumë Këngë Nga Orinda Huta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet