Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Orinda Sparça
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Orinda Sparça është këngëtare. Më datë 11 Shtator 2019, Orinda Sparça publikon videoklipin "Prinderit E Mi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet