Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Orjola Xhemollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
 • Vendlindja:
 • Bilisht 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Orjola Xhemollari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Që në moshë të vogël ka patur dëshirë për të kënduar. Ka studiar për stomatologji në Universitetin Amerikan të Tiranës. Hapat e para të muzikës i ka bërë në Qendrën Kulturore të Fëmijëve, si pjesë e korit. Si dhe në "Theatro Aristoteli" në Selanik si pjesë e korit për të përfaqësuar Shqipërinë. Në Maj 2013, Orjola Xhemollari merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Veç Ty Të Kam" e më pas ka patuar një bashkëpunim me Salo në këngën "Në harresë". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Olta Boka

Enxhi Nasufi

Sabina Dana

Selma Bekteshi

Laura Nezha

Marjeta Billo

Megi Laska

Luana Vjollca

Adalena Seferi

Linda Sadiku

Tags: Orjola Xhemollari, Oriola


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet