Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Orjeta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Orjeta është një këngëtare. Në Maj 2009, Big Man merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ajo Po Fle", në bashkëpunim me Orjeta. Në Maj 2010, Orjeta merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "So Hot", në bashkëpunim me Big Man....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nes'sa

Nderona Beqiraj

Arbjola

Fjorinda

Aneta

Bela Xhindoli

Frosina Muji

Jetta

Selvije Vehapi

Diola

Tags: Orjeta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet