Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ornela Bregu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  103
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ornela Bregu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jemi njohur herët me Ornela Bregun, bukuroshen e buzëqeshur shqiptare që prej shumë vitesh na ka dhënë mundësinë ta shohim nga ekrani, qoftë duke kënduar apo duke prezantuar. Duket se njohjet e hershme janë pjesë e vetë Ornelës, e cila njeriun e jetës e ka takuar kur vraponte për t'u futur në godinën e "Liceut Artistik" në kryeqytet. Pas vajzës së lirshme para kamerave, fshihej një artiste e ndrojtur që ishte gjithmonë në përpjekje për t'i bërë g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erga Halilaj

Irena Metalla

Lili Gjidodaj

Sigi Bastri

Linda Sadiku

Orjola Xhemollari

Vanesa Sono

Arsinda

Xhoi Bejko

Eltina Minarolli


Tags: Ornela Bregu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet