Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Shehu - Shkëmbi I Kujtimit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  35

S'më buzeqesh më, me sy s'më shikon
vet më the vashë, se më dashuron
m'je larguar m'ke tradhtuar
pa m'thën lamtumirë
m'je larguar m'ke tradhtuar
pa m'thën lamtumirë

Tash unë në vetmi veq për ty ëndërroj
pse nuk tregove ti se tjetrin dashuron

Mbi shkëmb unë tash ulem
dhe gjithnjë kujtoj, që një ditë
me ty takohem dhe të përqafoj
Mbi një shkëmb unë tash ulem
dhe gjithnjë kujtoj, që një ditë
me ty takohem dhe të përqafoj

Tash u binda se ti s'kthehesh më
dhe harrove fjalën qe m'ke dhënë
m'je larguar m'ke harruar
pa m'thën lamtumirë
m'je larguar m'ke harruar
pa m'thën lamtumirë

Tash unë në vetmi veq për ty ëndërroj
pse nuk tregove ti se tjetrin dashuron

Mbi një shkëmb unë tash ulem
dhe gjithnjë kujtoj, që një ditë
me ty takohem dhe të përqafoj

Mbi një shkëmb unë tash ulem
dhe gjithnjë kujtoj, që një ditë
me ty takohem dhe të përqafoj
Osman Shehu
Publikimi: 09/11/2008


Osman Shehu - Shkëmbi I Kujtimit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkëmbi I Kujtimit".
3. Video është e këngës "Shkëmbi I Kujtimit", por nuk këndohet nga Osman Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Osman Shehu:


Komente 0