Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
O.D (Overdose)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Mërgim Kurti
BIOGRAFIA: O.D (Overdose) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Mërgim Kurti dhe është nga Gjilani. Më datë 20 Maj 2011, Overdose publikon videoklipin "Jom High". Më datë 20 Mars 2014, Overlord publikon videoklipin "Veshu Zi", në bashkëpunim me Overdose. Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

WhoBrave

Pepi

Kacho

Pancho

Bigg V

Oran G

Biggi

Fulzan-G

Fresh-P

Tags: Overdose, Mërgim Kurti, Over Dose, Od, O D, O.D


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet