Audio

OverDose - Ky O Veni  (Feat. Fresh-p)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2009

2009-03-27T01:38:44

Featuring

Fresh-PKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ky O Veni" kënduar nga OverDose.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga OverDose i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga O.D (Overdose):

Më Shumë...