Overlord
Overlord

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Hekuran Sahiti
  • Vendlindja:
  • Gjilan
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Shtator 1989
  • Horoskopi:
  • ♎ PeshorjaBiografia

BIOGRAFIA: Overlord është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Hekuran Sahiti, i njohur si Overlord, ka filluar te merret me muzik qysh si i ri. Tash ka edhe familjen e madhe "The Cannibalz" ku ka shum suksese me kongt e tij edhe me Video Clipet n`bashkpunim me familjen The Cannibalz. Ai eshte edhe producenti i grupit The Cannibalz dhe kenget i kompozon vete, eshte textshkrus, MC, etj. The Cannibalz regjistrimin e muzikave e bojn n`Studion e tyne "Ca1bal Records" ose "Ca1bal Records". Më datë 25 Shtator 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 14