Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Overlord - Ti E Din

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Din".
3. Video është e këngës "Ti E Din", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - Ti E Din  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

30/05/2012

2012-05-30T18:09:53+00:00Ti e din qe te kom n'boten tem,
un e di qe gjumi pa zonin tem st'merr,
se po lyp emocion si perher,ki nevoj me ma ni eren me tu sill neper terr,
pra lem ta jap 1 nat gat,
e di qe jeta jote pa mu o teper e that,
lem tknoj te veshi lem ty keshi,
pse ti zemren spo spo ma jep si dhurat ,
heyy!! une e di qe ki qef,une e di qe don me pas afer vetit dikon qe t'kupton,dikon qe naten tm'lon me jargon edhe kadale te veshi t'kallzon sa t'donn !!


Ky tekst u dërgua nga besssssss
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet