Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Overlord - Albano & Latino  (Feat. Blady El Puro & Pedro Style)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/05/2018

2018-05-10T00:30:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Albano & Latino" kënduar nga Overlord.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Overlord i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet