Më mbaj mend (për 1 muaj)

PINT

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: PINT është një produksion dhe label i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. PINT aka Për Inati t’Njoni Tjetrit, është grup i krijuar në vitin 2010 si shtëpi e artistëve të ndryshëm; prej atyre që sot janë ikona muzikore e deri te ata që do te jenë ikonat e së ardhmes. Për here të parë u zyrtarizua më 16 Gusht 2011, duke lançuar albumin e “Mc Kresha & Lyrical Son – Për inati t’njoni tjetrit”. Përgjegjsite dhe drejtimi I punës së PINT është cilësia e lartë e produkteve muzikore, që do të lançohen në tregun mbarë Shqiptarë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Anëtarë në Labelin PINT:

Mc Kresha

Blleki

Lyrical Son

BimBimma

Lluni

Kreshnique

K-Master

Tags: P.I.N.T, Mc Kresha, Lyrical Son, Pint

Komente 2