Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Pjetër Thaçi
BIOGRAFIA: P-Life është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. P-Life emri i tij është Pjetër Thaçi, Është respist dhe pjesë e Grupit AU Records (Armata Ujqve) P-Life është shumë i talentuar dhe të gjitha këngët e tij i ka Balada, që janë shumë të suksesshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

AU Records

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Last Daddy

Black-Eagle

Sllimi

Underground Mc

V-Ton

Albo 06

Fida

A Link

Don M1no

Bcrazy


Tags: P-Life, P Life, Pjetër Thaçi

Krijo Një Kartolinë