Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Pajtim Struga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2001, Pajtim Struga publikon albumin "Vec Per Ju K'noj". Në vitin 2002, Pajtim Struga publikon albumin "Mos Me Mundo". Në vitin 2009, Pajtim Struga publikon albumin "Goce Mendjen E Kom Nda". Më datë 19 Korrik 2013, Valbona Mema publikon videoklipin "Hajde Me Mu", në bashkëpunim me Pajtim Struga. Në Mars 2014, Pajtim Struga merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ke Ulliri Ne Kodersen". Në Mars 2014, Pajtim Struga merr pjes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Goce Mendjen E Kom Nda (2009)

★★★☆☆

Mos Me Mundo (2002)

★★★★★

Vec Per Ju K'noj (2001)

★★★☆☆

S'do Te Harrojme Kengen Tironse

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Pajtim Struga

Komente 0