Më mbaj mend (për 1 muaj)

Palma Gjilan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Palma Gjilan është një produksion shumë i njohur. Produksioni Palma në Gjilan janë një produksion shumë i njohur duke qenë se janë producentët e shumë albumeve të shitura në treg nga këngëtarë të njohur. Palma tani ka zgjeruar biznesin e saj edhe më tej duke u shndërruar në një firmë e cila gjendet në Kosovë dhe në Zvicër....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Melosi

Oltioni

Sharri

Kastrati

Produksioni Ardi

Blero Ent

Gramafon

Tags: Palma Gjilan


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet