Më mbaj mend (për 1 muaj)

Palma Gjilan
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Palma Gjilan është produksion shumë i njohur. Produksioni Palma në Gjilan janë një produksion shumë i njohur duke qenë se janë producentët e shumë albumeve të shitura në treg nga këngëtarë të njohur. Palma tani ka zgjeruar biznesin e saj edhe më tej duke u shndërruar në një firmë e cila gjendet në Kosovë dhe në Zvicër.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet