A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Petrit Paloka
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Paloka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Maj 2016, Young Paloka publikon videoklipin "Sfidat E Jetës", në bashkëpunim me Dugga. Më datë 10 Shtator 2019, Paloka & Lord Chriss publikojnë videoklipin "Squad"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Real-D

Durimash

Bac

1ky

Amir

Alboos

Mr.Don

Mad Boy

Mc.Problemi

Briski


Tags: Paloka, Petrit Paloka, Young Paloka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019