Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pamela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Pamela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 13 Shtator 2017, Pamela publikon videoklipin "Mos", në bashkëpunim me Soni Vogel. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lena Dtj

Blendina Bytyqi

Enxhi Vorpsi

Gerta Heba

Almeda Abazi

Luka Hajdini

Sanela Sulejmani

Anxhela Tafani

Dea Gashi

Elmedina Morina

Tags: Pamela


Komente mbi këtë artist