Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Pandeli Tocka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Prrenjas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Pandeli Tocka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Maj 2018, Pandeli Tocka publikon videoklipin "Trendafili Te Ben Hije"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gerion Zhuri

Toli

Kg Man

Lekssi

Gzai

Noldi

Genci Nelku

Lenny

Genti Lleshi

Francezi

Tags: Pandeli Tocka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet