A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pandora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  104
BIOGRAFIA: Pandora është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Në vitin 2003, Pandora publikon albumin "100 Vjet Pa Ty" Në Qershor 2005, Pandora merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Të Adhuroj". Në Dhjetor 2005, Pandora merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Pritja". Në vitin 2007, Pandora publikon albumin "Diamant" Në Dhjetor 2009, Adnan Daci & Pandora merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Lindem Nene Edhe Nje Here". Më datë 22 Mars 2012, Pandora publikon videoklipin "Sevdaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Kafja E Mengjesit (2016)

Valles Ja Fillojme (2015)

Diamant (2007)

100 Vjet Pa Ty (2003)


» Dërgo Një Këngë »

Kafja E Mengjesit
Mos Nenshkruj
I Padrejt
Pika Do Me Bjere
Hak Merr Perendia
Nuk E Paskam Dit
Deri Sa Të Vdes
Pasha Ty
Behu Trandafil
Vetmia Të Mbytë


Artistë Të Ngjashëm:

Besarta Reshani

Viola

Luljeta Kuraja

Liliana Kanina

Lumnije Menxhiqi

Ema Bytyqi

Irma Gurakuqi

Sevi

Burbuqe Rada

Alma Velaj


Tags: Pandora

Pandora në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019