Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Pandora - Sot A Neser  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"100 Vjet Pa Ty"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sot A Neser" kënduar nga Pandora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pandora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ylber Qaili - Sot A Neser

A shum fjal mkan than mu per ty
Se ty je largu, me shum djem po del
Gajle se ki edhe pse mke mu,
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll, ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort

ref 2x
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort

tekst 2
Dalim me shetit ne te dy,
Cdo djal ti e shikon,nuk te vjen gjinah
Aspak per mu se din se mshkatron,
Nuk te vjen gjihan aspak per mu,
Nervat mi shkatron,
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort,

ref 2x
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von,jo nuk shkon me zort

Adem Ramadani - Sot A Neser

A shume fjal m'kan than mu per ty
se ti je lazdru,

me shum djem po del gajle se ki
edhe pse m'ke mu (2x)

Sot a neser do t'largohem,
se t'kam duru boll,
ma mir heret se sa von
jo nuk shkon me zor (2x)

Dalim me shetit ne te dy,
qdo djal ti e shikon,

Nuk te vjen gjynah aspak per mu
se din se m'shkatron
nuk te vjen gjynah aspak per mu,
nervat mi shkatron

Sot a neser do t'largohem
se t'kam duru boll
ma mir heret se sa von
jo nuk shkon me zor (4x)
Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet