Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - Ti Me Beso

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Beso".
3. Video është e këngës "Ti Me Beso", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pandora - Ti Me Beso  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"100 Vjet Pa Ty"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00mla te shkret mes detit jam
me krah hapun pres me mall
jam e lodhur por qendroj aty
dashurin pres ktu ti mir e di
mashtroj veten them se mua mdo
lamtumir tha nuk me harron
per at shkak mendoj se ende me do
a muj edhe nje her tshoh

ref. ti hec e merre jeten pa pyt
jeten sta fal askush pa dit jo
un do tvdes qe ti me nfund tjetosh ti me beso
qka duhet me ba qe ti mem dasht [2x]


Ky tekst u dërgua nga Desperado
Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet