Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Pandora - Dil Moj Cuce  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2015

2015-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Valles Ja Fillojme"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil Moj Cuce" kënduar nga Pandora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

sabria
dil moj cuce te dera se ka ardh pranvera dil moj cuce te dera se ka ardh pranvera të ta nap shamin që ma solli era të ta nap shamin që ma solli era.
adelina
nuk e du shamine djal du met pa me sy eeeee nuk e du shamin djal du met pa me syeeeeMë Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet