Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Pandora - Ma Ke Synin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/12/2014

2014-12-07T12:49:54+00:00

Këngë e albumit:

"Kafja E Mengjesit"

Këngë e albumit:

"Valles Ja Fillojme"
Mem pas thirr o shpirti jem isha ardh tuj fluturu /2

Krejt çkam ti kisha fall Afer teje me vallzu /2

Kisha shku ne prishtin ne ulqin dhe shkup

Kisha shku ne tiran veq shqitar per me kan /2

Per me pa synin mahi kisha shku posht e nalt /2

Me vallzu pack me ty sa shum ymeri mishte zgjat /2

Kisha shku ne prishtin ne ulqin dhe shkup

Kisha shku ne tiran veq shqitar per me kan /2


Ky tekst u dërgua nga Neil Nikaj
Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet