Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  74
 • Vendlindja:
 • Selanik 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Paola është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në 2005 ajo botoi albumin e saj të parë, "Silent", dhe pastaj u zhvendos në Athinë për të punuar me Stamatis Gonidis. Në vitin 2007 punoi me Soti Volanis në një duet me titull "Gjyshe dhe Gjysh", i cili pati sukses të madh. Në vitin 2008 ajo lëshoi albumin e saj të dytë, "Ne shkuam me të kuqe". Në vitin 2012, ajo lëshoi albumin "Be One With Me", i cili shkoi ari me këngë duke përfshirë Be Me Me Një, Fault, Të qetni m'afiseis duan, Artificiale, Çf...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shy'm

Poli Genova

Indila

Eleftheria Eleftheriou

İrem Derici

Elena Ristevska

Edurne

Jennifer Peña

Dulce Maria

Maite Perroni


Tags: Paola

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet