Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paola - Alone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Just this moment could tell you now
what my heart feels for you
it ringed the crowd

i see your reflection through the sky
walking down the street i think of you

and I feel alone
so alone
without u

i say daddy
daddy please come close
now i need your help daddy
please don't let me go
we're the victims of the same desease
and i feel myself go down on my knees

and I feel alone
so alone
without u

and i seal alone
so alone
without you

ah
yea

I've so many questions in my head
want u tell you that I understand
I would try to show how deep is the sea
I was trying to make you cry over me

and i seal alone
so alone
without love

and I seal alone
so alone
without your love

I know that I need you
I know that I love you
I love you

just in my senses
i know that I love you
I know that i need you, i need you
I need you

after all that blood we shed before
i can tell my daddy
now i love u more
Paola
Publikimi: 28/12/2008


Paola - Alone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alone".
3. Video është e këngës "Alone", por nuk këndohet nga Paola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0