Përparim Murati (Papi)
Përparim Murati (Papi)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Përparim MuratiBiografia

BIOGRAFIA: Përparim Murati (Papi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Në vitin 2014, Përparim Murati (Papi) publikon albumin "Unaza". Më datë 27 Qershor 2015, Përparim Murati (Papi) publikon videoklipin "Moj Dashni". Në vitin 2015, Përparim Murati (Papi) publikon albumin "Pasha". Më datë 18 Qershor 2016, Përparim Murati publikon videoklipin "Syte Mavi". Në vitin 2016, Përparim Murati (Papi) publikon albumin "Pa Koment!". Më datë 20 Korrik 2017, Papi publikon videoklipin "100 Vjet Me Ty". Në vitin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0