Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
ParadoX

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: ParadoX është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Dyshja ParadoX përbëhet nga Angel dhe Andi Lazaj, të cilët janë dy producentë të rinj dhe shumë të talentuar të rrjetit Bulza, të cilët deri tani kanë punuar për shumë artistë të tjerë të labelit Bulza, që drejtohet nga Bojken Lako. Më datë 17 Dhjetor 2016, Paradox publikojnë videoklipin "Back To Her". Më datë 19 Janar 2018, Paradox publikojnë videoklipin "Soul". Video nga Arnold Halili. ParadoX hyn në 2018 me një tingull retro. Featuring k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Bulza

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bon Bon Band

Ngroba

Grupi Aida

Djemt E Drinit

Asgje Sikur Dielli

Votra

TNT

Shook

Lindja

Udha E Shkembit

Tags: Paradox, Bulza, Angel Lazaj, Andi Lazaj, Anxhela Llaha, Paradox Duo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet