Më mbaj mend (për 1 muaj)

Parashqevi Simaku - Doli Goca Në Penxhere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Doli goca në penxhere
Për me pa se kush po vjen
Po na vjen nji djalë beqar
Zemrën time ma ka marrë

(refren)
Oj Oj Oj Lajle
Oj Oj Oj Lajle
Kujtova se binte shi
Ato ishin lotët e mi
---------- (2 herë)

(2 herë)
Ndoshta jam dhe fukara
Por nuk blihem me para
Mos ma kesh moj me hile
Sa më do moj kurrë s'ma the

(Refreni 4 herë)


Parashqevi Simaku - Doli Goca Në Penxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doli Goca Në Penxhere".
3. Video është e këngës "Doli Goca Në Penxhere", por nuk këndohet nga Parashqevi Simaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Parashqevi Simaku:


Komente 0