Më mbaj mend (për 1 muaj)

Parashqevi Simaku - Se, Sa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ti shkove ne mergim me le vetem dhe e dogje shpirtin tiiiiiim e sa shume me ke mungu ,,,, me fjal s'munem me e tregu se shume te duuuu 2 here o zemra ime pse me le e me le vet e per ta kuptu sa shume me ke lendu ,, n'venin tem veten me e v'nu ..e sa shume.......2 here


Ky tekst u dërgua nga bosh


Nuk kemi video për këtë këngë.
Parashqevi Simaku - Se, Sa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se, Sa".
3. Video është e këngës "Se, Sa", por nuk këndohet nga Parashqevi Simaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Parashqevi Simaku:


Komente 0