Më mbaj mend (për 1 muaj)

Parashqevi Simaku - Sonate Per Veten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vjen mbremja pushoj cdo gje
rra nata dal nga dal dhe une sfle
Qyteti dritat ndez nje e nga nji
por une smund te fle se sjam tek ti

Vjen mbremja cdo gje pushoi
gjith naten per ty mendoj
Dritaren hap ngadal hyn dashuria
ne zemer ajo troket

Mbremja sot gjith urimet
tek ty i con
Mijra tinguj ne zemer zgjon
per ate qe dashuron

Une e ti sonte naten do fleme te dy
zemra jone do gjeje qetesi
kur kendojm per dashurine

Vjen mbremja cdo gje pushoi
gjith naten per ty mendoj
Dritaren hap ngadal hyn dashuria
ne zemer ajo troket


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani

Parashqevi Simaku - Sonate Per Veten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonate Per Veten".
3. Video është e këngës "Sonate Per Veten", por nuk këndohet nga Parashqevi Simaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Parashqevi Simaku:


Komente 0