TEKSTESHQIP

Parashqevi Simaku
Un E Mjera Me Siklet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un E Mjera Me Siklet" kënduar nga Parashqevi Simaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.