TEKSTESHQIP

Parashqevi Simaku
16 Vjec Jam Une 18 Je Ti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "16 Vjec Jam Une 18 Je Ti" kënduar nga Parashqevi Simaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.