A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Paro & Alket Zaimi - Më Zu Vapa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/03/2012

2012-03-19T15:20:38

Më Shumë Nga

Alket Zaimi

Këngë e albumit:

"Bij Cobanesh"


Me zu vapa moj aman

Me zu vapa nen gjethe
Me zu vapa mor aman
Rri vetem dhe flas me vete
Me zu vapa mor aman
Vjen nje zog e me rri pran x2

Flas me vete dhe tret syrin
Me zu vapa mor aman
Neper qiell shetit shpirtin
Me zu vapa mor aman
Vjen nje zog e me rri pran x2

Permbi gush vjen me rri zogu
Me zu vapa mor aman
Permbi gush çel borziloku
Me zu vapa mor aman
Vjen nje zog e me rri pran x2

...

Me zu vapa mor aman

Borzilok me pika vese
Me zu vapa mor aman
Hapu se te kam per vete
Me zu vapa mor aman
Vjen nje zog e me rri pran x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019