Më mbaj mend (për 1 muaj)


Paro & Adriana Koreta - Amanet Bije

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet Bije".
3. Video është e këngës "Amanet Bije", por nuk këndohet nga Paro & Adriana Koreta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Paro & Adriana Koreta - Amanet Bije  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Adriana Koreta

01/08/2013

2013-08-01T06:35:37+00:00Malli me ka pikur
e s'me mbahen lotet
sa larg te kam bije
e s'shihemi dot
Malli me ka pikur
e s'me mbahen lotet
sa larg te kam bije xhani
e s'shihemi dot

2x:Nen o nene xhani
ti mos qaj per mua
s'kam ku gjej ne bote
si ledhat e tua

ref 2x:Amanet moj bije
mbaj mend ç'te kam thene
Femijet do flasin ooo
gjuhen shqipe nene

2x:Haber me dergove
me hidhje ca fjale
ne kurbet ke gjetur nje djal goxha djale

2x:Ate djale moj nene
s'e ke pare ne enderr
do behesh me krahe
qe do ta kesh dhenderr

ref 2x:Amanet moj bije
mbaj mend ç'te kam thene
Femijet do flasin ooo
gjuhen shqipe nene


Ky tekst u dërgua nga  Sarita
Më Shumë Këngë Nga Paro:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet