Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Passenger

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Michael David Rosenberg
 • Vendlindja:
 • Brighton And Hove 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Passenger është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Michael David Rosenberg, better known by his stage name Passenger, is an English folk-rock singer-songwriter. Previously the main vocalist and songwriter of Passenger, Rosenberg opted to keep the band's name for his solo work after the band dissolved in 2009. His most successful single, "Let Her Go", has topped the charts in many countries. In 2014 the song was nominated for the Brit Award for British Single of the Year, and he received the Briti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

James Arthur

Alex Clare

Faydee

Justin Timberlake

David Bustamante

Guy Sebastian

Tiziano Ferro

Alex Ubago

Adam Lambert

Taio Cruz

Tags: Passenger


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet