Më mbaj mend (për 1 muaj)

Passenger - For You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


For you dear
I'd lose my tongue to talk dear
No whispers in the dark dear
For you I would

And if you dear
Found my words were unclear
And my voice you can't hear
For you I would

Write you a poem
Just to let you know
I would write you a poem my love

For you dear
I'd lose my legs to walk dear
No footprints in the chalk dear
For you I would

And it's true dear
If your demons are near
And you're drowning in tears
For you I would

Build you a boat
Just to keep you afloat
I would build you a boat my loveNuk kemi video për këtë këngë.


Passenger
Publikimi: 01/01/2007


Passenger - For You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "For You".
3. Video është e këngës "For You", por nuk këndohet nga Passenger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Passenger:


Komente 0