Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Patris Kacuri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  84
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Patris Kacuri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ka zgjedhur të ndjekë rrugën e artit që në moshën 3-vjeçare. Ajo studion në Liceun Artistik për violinë, por më së shumti i pëlqen muzika dhe look-u rock. Patris ëndërron skenat e mëdha. Në vitin 2018, Patris Kacuri merr pjesë në Voice Kids Albania, ku arriti deri në gjysëmfinale....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alina Jani

Zhaklina Veizaj

Anjeza Sejdia

Kleansa Susaj

Amela Buzi

Klaudia Thartori

Olivja Jaupaj

Uendi Goga

Jasmina Dervishi

Eda Muça


Tags: Patris Kacuri, Patris Kacurri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet