Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paulin Gega

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Paulin Gega është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 21 Janar 2010, Paulin Gega publikon videoklipin "Nazelie". Më datë 4 Prill 2013, Paulin Gega publikon videoklipin "Perhare Dasma". Më datë 5 Mars 2014, Paulin Gega publikon videoklipin "Origjinale". Më datë 15 Maj 2018, Paulin Gega publikon videoklipin "Nana Ime Asht Mirdita". Më datë 22 Maj 2018, Paulin Gega publikon videoklipin "Oroshjan Jam Përgjithmonë". Muzika e këngës u punua nga Kol Susaj, ndërsa për orkestrimin u kujde...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Prebibaj

Breaker G

Latuà

B-King

Xhelal Xheladini

Nysret Hyseni

Nusran Fera

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Demir Zena

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Tags: Paulin Gega


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet