Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Paulin Pervathi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Paulin Pervathi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Asip Xhambazi

Adem Bllaca

Daim Zeqiri

Nikoll Demaj

Lekë Duhoni

Ali Zogiani

Bardhec Hajdaraj

Hysen Kurti

Ali Grabovci

Syle Mahalla

Tags: Paulin Pervathi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet