Pavaresie Mazreku
Pavaresie Mazreku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Pavaresie Mazreku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 19 Dhjetor 2019, Pavaresie Mazreku publikon videoklipin "Termeti". Më datë 25 Gusht 2020, Pavaresie Mazreku publikon videoklipin "Per Shoqen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0